Wyniki aukcji
Aukcja 83: Malarstwo, grafika, rzemiosło artystyczne, fotografia
27 września 2008, g.
Katowice, ul. Mariacka 10, godz. 16.00
Wyniki aukcji Regulamin aukcji Karta rejestracyjna Kontakt w sprawie aukcji
Poz. 62
Jan KACZMARKIEWICZ
"Postać mężczyzny we wnętrzu" Sprzedane
Więcej...
Poz. 63
Jan KACZMARKIEWICZ
"Młody mężczyzna na tle żaglowców", 1930 Sprzedane
Więcej...
Poz. 64
Richard SCHAUPP
"Mężczyzna z fajką" 2 400 zł
Więcej...
Poz. 65
Wiktor ZIN
"Fasada kościoła pijarów w Krakowie", 1981 950 zł
Więcej...
Poz. 67
Stefan DAMSKI
"Rzeka", 1955 600 zł
Więcej...
Poz. 68
Lovis CORINTH
"Tezeusz i Ariadna", ok. 1914 2 300 zł
Więcej...
Poz. 69
"TAŃCZĄCA PARA" 600 zł
Więcej...
Poz. 70
Carl ROTKY
"Aleja" 1 000 zł
Więcej...
Poz. 71
Józef PAKULSKI
"Na Mazurach", 1954 680 zł
Więcej...
Poz. 72
Bodo ZIMMERMANN
"Chaty" Sprzedane
Więcej...
Poz. 73
Joan MIRO
"Litografia I", 1975 1 350 zł
Więcej...
Poz. 74
Joan MIRO
"Litografia IV", 1975 Sprzedane
Więcej...
Poz. 75
Joan MIRO
"Abstrakcja. Sobreteixims", 1973 Sprzedane
Więcej...
Poz. 76
Pablo PICASSO
"Portret Balzaca (II)", 1952 4 000 zł
Więcej...
Poz. 78
Paweł STELLER
"Kopalnia Wujek", 1932 Sprzedane
Więcej...
Poz. 79
Paweł STELLER
"Chłodnie w Siemianowicach", 1933 Sprzedane
Więcej...
Poz. 80
Paweł STELLER
"Portret Józefa Piłsudskiego", 1929 Sprzedane
Więcej...
Poz. 81
Paweł STELLER
"Portret Ignacego Mościckiego", 1928 Sprzedane
Więcej...
Poz. 82
Paweł STELLER
"Pomnik Powstańców Śląskich", 1967 500 zł
Więcej...
Poz. 83
Paweł STELLER
"Planetarium w W. P. K. i W. w Chorzowie", 1967 500 zł
Więcej...